• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfarë dëshironi të bëheni në të ardhmen tuaj?

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,603
Pikët
113
Vendndodhja
Çfare deshironi te beheni ne te ardhmen e juaj? Vijoni me posht me deshirat tuaja.
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: Çfare deshironi te beheni ne te ardhmen e juaj?

Biznesmen :D Edhe Pse Jam Ber Icik :p Du Te Behem Me :p :p lol
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Çfare deshironi te beheni ne te ardhmen e juaj?

Doganier :p
 

tina-RTM

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 2, 2010
Postime
45
Pikët
0
Vendndodhja
Prishtine
Përgjigje e: Çfare deshironi te beheni ne te ardhmen e juaj?

kryetare parlamenti :p:p
 

AbbA

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 13, 2010
Postime
33
Pikët
0
Vendndodhja
It doesn't matter :)
Përgjigje e: Çfare deshironi te beheni ne te ardhmen e juaj?

me pare kisha deshire te behesha gazetare,kurse tani them te mbaroj njeher ket shkoll qe kam nis e ishalla zem naj pun te hajrit., gjithsesi tani skam naj preferenec.
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Çfare deshironi te beheni ne te ardhmen e juaj?

Sigurish qe profesioni eshte i lidhur me shkollen qe po ndjek aktualisht!
Si preference sekondare qendron dicka tjeter qe jam duke e praktikuar edhe aktualisht :)!
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Çfare deshironi te beheni ne te ardhmen e juaj?

Kryeminister :p :p ose president :D lool
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Çfare deshironi te beheni ne te ardhmen e juaj?

Te vazhdoje akoma me profesionin qe kam. Te formohem akoma me shume profesionalisht dhe te gjeje nje treg te mire dhe te pershtatshem.

P.s Me keto mundesi qe jane ne Tirane, eshte e veshtire te tregosh vlerat e tua dhe aftesit per cfare je. Ishalla vjen koha dhe te meritoj gjithe secili ate qe i takon.
 

Diellza

Super Anëtar
Anëtar
Jan 20, 2010
Postime
213
Pikët
28
Përgjigje e: Çfare deshironi te beheni ne te ardhmen e juaj?

Mama -party-
 
Top