• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfarë do të doje, sikur dhe për një sekondë të vetme... diçka që ju mungon?

clizia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 17, 2009
Postime
298
Pikët
0
Vendndodhja
ne zemren e dikujt
cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..dicka qe ju mungonë


te isha me ty , me ka marr kaq shume malli
 

orkidea

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 18, 2009
Postime
215
Pikët
0
Vendndodhja
n'ajer
Titulli: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..dicka qe ju mungon

Te kthehej koha 10-vite Pas
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..dicka qe ju mungon

te isha ene iher ne gjimnaz
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..dicka qe ju mungon

do doja te flisja me nejrin qe jam zene me te:(
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,296
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Re: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..dicka qe ju mungon

Jam dakort qe te flasesh me ate besoj se i ka zbrit inati :D
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..dicka qe ju mungon

ti them vetem nje fjal...:(
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,009
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..dicka qe ju mungon

te mund te shikoja e te perqafoja dhe nje here dy njerezit qe me kane dhuruar jeten por qe nuk e shijuan dot
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,198
Pikët
113
Përgjigje e: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..dicka qe ju mungon

Babin tim :( por e di qe sdo ndodhi kurre me .....:(:(:(
 

peshkaqeni33

nje ze midis jush
Anëtar
Jan 29, 2011
Postime
15,721
Pikët
113
Vendndodhja
Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Përgjigje e: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..dicka qe ju mungon

Mendoj se kesaj vajzes me siper i kam borxh nje Me fal.
Walchiria te kerkoj ndies. U nis per nje shaka, por u keqkuptua!

Vellan tim!
Qe zoti e mori padrejtesisht!
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..dicka qe ju mungon

do merrja frym thell se harroj dhe e ndjej si munges :p
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,895
Pikët
113
Përgjigje e: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..dicka qe ju mungon

Do doja te kisha shkopin magjik :p
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,405
Pikët
113
Përgjigje e: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..dicka qe ju mungon

Ke qene njeriu me i ndershem ne truallin....
Me mugon shume dhe me mundon:(
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..dicka qe ju mungon

Te kapja fazen mendore" 0 (Zero)-Absolut"
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..dicka qe ju mungon

Ta ngrisha komen ne ajer,e te gjusha si Chuck Norris.
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,763
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..dicka qe ju mungon

mos u boni tamaqar.. nje sekond .. thuj nje vit ... se per nje sekond nuk du asgja hiq.. po ta fali ty maje edhe sekondin tim edhe te behen dy .. :D haha
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..dicka qe ju mungon

mos u boni tamaqar.. nje sekond .. thuj nje vit ... se per nje sekond nuk du asgja hiq.. po ta fali ty maje edhe sekondin tim edhe te behen dy .. :D haha
hahaaaaaaaaaaaaa...Po mjafton nje sekond Busave,mjafton me thon qe isha....
(Po qe per ti fal,po i fal edhe un gjysmen e sekondit tim...keshtu ti bohen dy sekonda e gjysem.)
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,763
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: cfare do doje sikur per nje sekond te vetem..dicka qe ju mungon

hahaaaaaaaaaaaaa...Po mjafton nje sekond Busave,mjafton me thon qe isha....
(Po qe per ti fal,po i fal edhe un gjysmen e sekondit tim...keshtu ti bohen dy sekonda e gjysem.)
pse Serafim , qka bon me nje sekond ? .. kur i kan denue me vdekje i kan dhon ma shum... qfar njerz tamaqar ki me taku ... hajde jetë hajde ...
 
Top