• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfarë do të shkruanit në një xham të veshur nga avulli?

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Do shkruaja po qenka veshur xhami me avull :p
 

Black_RideR

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
75
Pikët
0
Vendndodhja
Giulianova
Përgjigje e: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Si Si Kam Nja 20m Euro :p
 

Black_RideR

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
75
Pikët
0
Vendndodhja
Giulianova
Përgjigje e: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Po Po As Per Duhan Sna Dalin :p
 

Black_RideR

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
75
Pikët
0
Vendndodhja
Giulianova
Përgjigje e: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mire Eshte. Duhet Me E Lan Ose Ta Po Na Len :)
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

te shkruaj nje zemer qe me do!!!!!!!
 

Pure_Gold

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 12, 2010
Postime
66
Pikët
0
Vendndodhja
Elbasan Shqiperi
Përgjigje e: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

U and Me Forever :S se nuk do egzistoj mo Avulli do fshihet te pakten ato pak sekonda qe do qendroj do me bente te lumtur :)
 

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
Re: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Arsenal :D
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,570
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mandi.... lol
 
Top