• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfarë do t'i thonit njeriut të zemrës në këto momente?

Status
Temë e mbyllur.

NRG

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
98
Pikët
0
Vendndodhja
Anywere!
Titulli: Cfare do ti thonit njeriut te zemres ne kto momente ëëë

Je shume e shtrenjte per mua!
 

ToNi

Super Anëtar
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
95
Pikët
33
Vendndodhja
41.1533° N, 20.1683° E
Re: Cfare do ti thonit njeriut te zemres ne kto momente ëëë

.........................
(jom shtrire dhe sbesoj se do i thoja gje pervece ta mbaja afer)
 

NRG

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
98
Pikët
0
Vendndodhja
Anywere!
Titulli: Cfare do ti thonit njeriut te zemres ne kto momente ëëë

te ngelshin ne fyt cokollatat qe hengre per Shen Valentin!
 

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
Re: Cfare do ti thonit njeriut te zemres ne kto momente ëëë

te hongsha hunden:D
 

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
Re: Cfare do ti thonit njeriut te zemres ne kto momente ëëë

ti vet the pak me par qe te kam xhan esht nje fjal qe thuhet kollaj tani si ja thoke njeriut te zemres ti te kam xhanë
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,300
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Re: Cfare do ti thonit njeriut te zemres ne kto momente ëëë

Te kam Zemer Te Kam Shpirt Te Kam Yll Te Kam Drite :)
 

borana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
78
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: Cfare do ti thonit njeriut te zemres ne kto momente ëëë

Ste du :p hihihihi
 

LoLiTa

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
116
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: Cfare do ti thonit njeriut te zemres ne kto momente ëëë

you complete me !!!!!!!!!!!
 

NRG

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
98
Pikët
0
Vendndodhja
Anywere!
Titulli: Cfare do ti thonit njeriut te zemres ne kto momente ëëë

ik anej...........
 

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
Re: Cfare do ti thonit njeriut te zemres ne kto momente ëëë

hajde flem bashk se nuk po me ze gjumi:(
 
Status
Temë e mbyllur.
Top