• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfarë ju ka bërë përshtypje sot?

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
28,929
Pikët
113
Po i fole ti desantis e jep vizen menjehere ai
Se je pro republikes :p
E kemi te mire guvernatorin, edhe gruan e ka shume te mire. Do bejme si do bejme do e sjellim Angelisen per nje tour tek Gator Farm.
 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
30,931
Pikët
113
E kemi te mire guvernatorin, edhe gruan e ka shume te mire. Do bejme si do bejme do e sjellim Angelisen per nje tour tek Gator Farm.
Do e kafshone se ata i pelqejn vegjetarianet
Plus i ushqejn eshe me probiden lol


Gruaja e desantis pervec e bukur edhe shume e zonja e afte. Me sa kam pare :)
 
Top