• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfarë ju ka bërë përshtypje sot ?

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
13,741
Pikët
113
Nuk e di se c’me paska kapur me tel k’to dite 😆 dje e gjeta nje dhe ja dorezova te zotit , sonte sapo dola nga palestra me ndalon nje grua “ Hello can u pls help me with my fone “ dhe Po kerkonte tel ne cante, mendova qe nuk po e gjen dot ne cante .. edhe i them sure what’s wrong ? Can’t u find ur fone? No ma kthen it’s not that but I don’t know what I done 2it and I can’t make calls … edhe ma jep ne dore ( Awwww bless ) nejse ja rregullova sepse kishte shtypur nje button where it selects all the same names at one go but diff numbers 😀 nejse ja rregullova edhe i them let’s try one number just 2make sure that it’s working ( ja hapa call list ) Edhe i them let’s try this Liam … and she was like no no I don’t want 2 call that idiot 😅 she cracked me up as she was around my mums age . 😆

Ps.. But anyway what’s weird it’s the fact that by chance …it was exactly the same fone as I found yesterday.

Is there any explanation 4this @Hello Kitty? 🙂
Connection ndermjet ketyre dy personave të ndryshem jane compromised dhe ti qe i gjete, ke të besh dicka në kete lidhje.

Mendo emrin e personit të pare, emrin e kesaj gruaje, Liamin, brandin e tel dhe veri veshin ndonje ndodhie, qe mund të të ndodhi pas pak kohe.

Do kesh ndonje haber në lidhje me keto emra njerezish dhe telefonit - Cfare? Veri veshin infove qe mund të të vijne, tash se pari....🤓
 

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
13,741
Pikët
113
Ne pune ..kur shkruan dicka duhet ta validosh( nuk e di si thone shqip), por eshte e liwhur me imprimantes dhe e nxjerr faqen e validuar dhe kujtohesh qe ke harruar dicka prap shkruan prap e validons dhe prap del fleta a 4 ne imprimante , dhe nje presje te ndryshosh prap validuar, imprimante dhe dmth kur mbaron vetem me nje person shikon qe kane dale mbi 10 flete ,nga te cilat vetem e fundit eshte e vlefshme dhe 9 te tjerat perfundojne ne plehera..cfare humbje....
Kjo nuk quhet humbje - Kjo quhet arritje.

9 faqet quhet procesi.
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
48,712
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Connection ndermjet ketyre dy personave të ndryshem jane compromised dhe ti qe i gjete, ke të besh dicka në kete lidhje.

Mendo emrin e personit të pare, emrin e kesaj gruaje, Liamin, brandin e tel dhe veri veshin ndonje ndodhie, qe mund të të ndodhi pas pak kohe.

Do kesh ndonje haber në lidhje me keto emra njerezish dhe telefonit - Cfare? Veri veshin infove qe mund të të vijne, tash se pari....🤓
Thnx hun .🤗
 

Passion

V.I.P
Anëtar
Mar 7, 2013
Postime
14,822
Pikët
113
Kur ne nje rrotondo
me vjen njeri balle per balle
kish hy ne krahun e kundert :oops: :oops: :oops:
Tjeret qe ishin pas tij, nisen ti bien bories
njeri therriste
heyyyyyyyyy

i shkreti u shtang
merre qete i bera me shenje,derisa beri pak prapa e hyri ne rrugen e duhur.
Nderkohe qe doli uli xhamin e falenderoi. -paqe-
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
14,506
Pikët
113
Kur ne nje rrotondo
me vjen njeri balle per balle
kish hy ne krahun e kundert :oops: :oops: :oops:
Tjeret qe ishin pas tij, nisen ti bien bories
njeri therriste
heyyyyyyyyy

i shkreti u shtang
merre qete i bera me shenje,derisa beri pak prapa e hyri ne rrugen e duhur.
Nderkohe qe doli uli xhamin e falenderoi. -paqe-
Robi mire ,duket
 

Petrit Kola

ARNAUTO-OSMAN I KRISHTER
Anëtar
Jun 24, 2021
Postime
1,380
Pikët
113
Pershtypje me ka ba CIVILIZIMI I B...;

Prej disa dhjetra vjet PRONARI me super financime dhe mercenaret e tij ne qeverira, ne parlamente, ojq... u perpoq te krijonte nje civilizim, kultur qe percaktohej nga forma dhe madhesia e B.... Deri diku pati rezultat. Nje pjes e popullsis e kishte mendjen 24 ore tek forma dhe madhesia e B... TASH JEMI NE FAZ TE RE DHE ME TE LART TE KULTURES SE B.... Tash jemi tek vrima e B.... Me super financime dhe me mercenarizem, politik, intelektual... qendra e botes eshte vrima e B... ne te cilen rutullohet globi dhe gjithe galaksia. Si ne fazen e pare te B... edhe sot ka nje pjes te popullsis qe si qender te Botes kane RIMEN e B... Kete na e shesin per super kultur qe duhet te zhduki te gjitha kulturat qe kane egzistuar ndonje here ne shoqerin njerezore.
 
Top