• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfarë ju ka bërë përshtypje?

Status
Temë e mbyllur.

Prudence

V.I.P
Anëtar
Jul 25, 2012
Postime
9,760
Pikët
113
Sa e brishte eshte jeta. Del nje mengjes nga shtepia, plot shendet e plane per te ardhmen dhe nuk kthehesh me gjalle.
Keto lajmet e para te fillimit te vitit te bejne me sh pershtypje se zakonisht.
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
24,493
Pikët
113
Sa e brishte eshte jeta. Del nje mengjes nga shtepia, plot shendet e plane per te ardhmen dhe nuk kthehesh me gjalle.
Keto lajmet e para te fillimit te vitit te bejne me sh pershtypje se zakonisht.
Kete ndjesi kam edhe une cdo mengjes tek marr autostraden per ne pune. Sikur shkoj ne lufte e s'di a do kthehem gjalle. 120-140km/ore duhet ti pershtatem trafikut cdo mengjes. Tmerr!!
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,217
Pikët
83
Kete ndjesi kam edhe une cdo mengjes tek marr autostraden per ne pune. Sikur shkoj ne lufte e s'di a do kthehem gjalle. 120-140km/ore duhet ti pershtatem trafikut cdo mengjes. Tmerr!!
Nqf se te ngushellon sadopak , nje mjes i zakonshem ne rruge interurbane (se autostrade smund t'quhet) tiron durres , 150-170km eshte shpejtesi normale per disa.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
14,484
Pikët
113
Emri i ksaj kostumografes franceze,...:p

 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
18,982
Pikët
113
Kete ndjesi kam edhe une cdo mengjes tek marr autostraden per ne pune. Sikur shkoj ne lufte e s'di a do kthehem gjalle. 120-140km/ore duhet ti pershtatem trafikut cdo mengjes. Tmerr!!
Shume dramatike je. Rruget bosh t’Florides, 😜
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
37,449
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Ky mengjesi I qete dhe i bukur... so far .🤸‍♀️
 

al74

V.I.P
Anëtar
Dec 30, 2017
Postime
3,574
Pikët
83

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
14,484
Pikët
113
Lexova lajmin. Nuk eshte shqiptar. Eshte vendali.shume alkol.
R.I.P, per te gjithe viktimat,..

Me date tre ne vija te bardha me semafor jeshil ne nje kryqezim ne mes te tiranes te mos e ksiha mendjen, sdo te shkruaja me, se po vinte nje makine pa e ulur shpejtesine fare. Pa vrapuar do isha pikturu, ne asfalt....
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
37,449
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Qe po na iken dimri pa bere dimer . 😳
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
14,484
Pikët
113

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
37,449
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Nuk mund ti thuash dimer nje stuhie apo ca dite me shi.... dimri duhet te ndihet pothuajse c’do dite me temp te uleta dhe gjate tere sezonit.

Ne k’tej s’po veshim as xhupat . 🙄
 
Status
Temë e mbyllur.
Top