• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfarë ju qetëson në një moment stresi/mërzie?

orkidea

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 18, 2009
Postime
215
Pikët
0
Vendndodhja
n'ajer
Titulli: Cfare ju qeteson ne nje moment stresi/merzijeë

Zeri i embel i dy jeteve te mia :)
 

Ana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
154
Pikët
0
Vendndodhja
Somewhere far from home
Re: Cfare ju qeteson ne nje moment stresi/merzijeë

you really want to knowëëëëë Sex the best medicine phew!!!!
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Cfare ju qeteson ne nje moment stresi/merzijeë

..1 mbyllem ne vetmin time ne nje cep pak gjys erresir
..2 vihem me lexu nai liber
..3 shkoj bej pasegiata ne kemb pa e ditur ku shkoj vetem te heci natyr relx
ose 4.. dhe ajo qe bej pothuajse gjithmon shkoj notoj edhe pse sa do jem kthyer nga pishina shkoj serisht..
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Titulli: Cfare ju qeteson ne nje moment stresi/merzijeë

Hmmm !!! Jo domosdoshmerisht gjithmone reagoj edhe e shmang situaten ne te njejten menyre !
 

Ksanthi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 15, 2010
Postime
177
Pikët
0
Përgjigje e: Cfare ju qeteson ne nje moment stresi/merzijeë

Muzika
 
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
5,280
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare ju qeteson ne nje moment stresi/merzijeë

Varet nga lloji, dhe shkalla e shqetesimit..
Zakonisht nje xhiro vetem me makine.
Nje kafe.
Vetmia, ose e kunderta. Te jem ne shoqerine e dikujt qe te zbrazem mire, ose ta harroj problemin qe me shqeteson..
 

Regina

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
3,488
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare ju qeteson ne nje moment stresi/merzijeë

Asgje, cumcakizi.
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Cfare ju qeteson ne nje moment stresi/merzijeë

Ka shume pune.....pak me pak do te ishte me mire.
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: Cfare ju qeteson ne nje moment stresi/merzijeë

Ku ka me qetesues se libri edhe nje kafe ......
me pare qaja po tani kutpova se sja vlen te ze koka edhe nuk del asgje me lot...
 

xyz

V.I.P
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
3,818
Pikët
48
Përgjigje e: Cfare ju qeteson ne nje moment stresi/merzijeë

1 got e mir vere 1 cigare dhe
tingujt e van morrison

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=Wu6bjBkU31k&feature=related"]YouTube- Have I told you lately (Van Morrison) - The Wild Ducks
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare ju qeteson ne nje moment stresi/merzijeë

rri ne dhome vetem dhe degjoj muzik
 

Guns_N_Roses

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 13, 2010
Postime
133
Pikët
0
Vendndodhja
shpia ime :)
Përgjigje e: Cfare ju qeteson ne nje moment stresi/merzijeë

djali me heq stresinditen ma shton naten :D se sflen vec qan :)
 
Top