• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

( Çfarë kam bërë... ) Unë për TY e ti për MUA

Gi de Masha

The untochables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
15,359
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Pak para këtij casti, kur po dua të shtrihem, po shikoja ca materiale nga lëmi i gjëzëtarisë që më nevojiten për libër dhe ç'të shoh kisha shumë punime nga lëmi i gjëzëtarisë, por edhe jashtë këtij lëmi që ua kisha kushtuar miqve të këti forumi ndër vite.

Unë ju kam dashur miq dhe jam munduar sipas mundësive të ju respektoj.

E di se edhe Xhina ka bërë diçka të ngjashme. Edhe ju mund të postoni në këtë temë...
Meqë pak jam lodhur, sonte po e filloj me postimin e që e bëra mbrëmë për @Hello Kitty -ndhe @Buzeqeshje

 

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
10,867
Pikët
113
Gi, une nuk di nga keto gjera ne computer, vetem po ta qësëndisa ndonje bejte kshu shpejt e shpejt. Në rimë me demek..

Jo sot se me kane zaptuar gjindet me nerva, kshu duke me kercenuar.. Imagjino, njerezve qe j'u ke dhene shpirtin e zemren bashke, nuk u ngopen me aq, por duan te ta marrin shpirtin çika-çika... 🤬😡
 

Gi de Masha

The untochables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
15,359
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Gjithmonë kam bërë përpjekje që mes nesh të kishte harmoni e mirëkuptim.
Tash nuk qahem jemi mirë - fatkeqësisht pak, pak! Pak e sak kur thuhet.
E kam pas shprehur me këtë pëllumbin e paqes.

 
Top