• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfarë keni gatuar apo ngrënë, mëngjes, drekë, darkë? 2

Bad_Teacher

V.I.P
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
23,264
Pikët
113
Kjo eshte taman copa e mishit me mire ne bote per mua. Ribeye bone in dhe porterhouse. Shume mire paska dal. Sa mire e trajton djalin ti dhe louien, lucky fellas,lol
Indeed, lulu do ‘haj’ at kocken sot. Do jete n’heaven. Kam porosit cunin, kur Ta mbarosh sot ( gjysmen hengri dje) jepi kocken Lulut, 😛
 

Bad_Teacher

V.I.P
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
23,264
Pikët
113
Ca nuk grill-a. Baby pork ribs with honey mustard, chicken breast nja 2 copa per Lulun, nje kokerr qepe te madhe, kepurdha, skuqa patate, Marinova chicken breast per cunin, tja bej me vone piccata ( lunch per neser) nje sallate e boll!!! Lol
 
Top