• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 113

  L0v3rm4n

  V.I.P
  • Postime
   7,134
  • Rezultati i reagimit
   10,094
  • Pikët
   113
 • 110

  YOKO

  V.I.P
  • Postime
   33,612
  • Rezultati i reagimit
   18,891
  • Pikët
   113
 • 88

  Nicktjeter

  Per aspera ad astra.
  • Postime
   17,358
  • Rezultati i reagimit
   17,539
  • Pikët
   113
 • 51

  Jack

  Welcome autumn ... From Bayswater, London
  • Postime
   5,705
  • Rezultati i reagimit
   4,025
  • Pikët
   113
 • 44

  Leaf

  Super Moderator
  • Postime
   17,253
  • Rezultati i reagimit
   6,843
  • Pikët
   113
 • 40

  Sia

  V.I.P
  • Postime
   9,075
  • Rezultati i reagimit
   6,701
  • Pikët
   113
 • 34

  peshkaqeni33

  nje ze midis jush From Kush tha, qe s'jemi komshinj!
  • Postime
   14,026
  • Rezultati i reagimit
   7,843
  • Pikët
   113
 • 34

  Little_Miss_Sunshine

  V.I.P
  • Postime
   3,449
  • Rezultati i reagimit
   7,246
  • Pikët
   113
 • 32

  Stelar

  white light
  • Postime
   37,285
  • Rezultati i reagimit
   22,986
  • Pikët
   113
 • 30

  Anemone

  V.I.P
  • Postime
   31,268
  • Rezultati i reagimit
   16,767
  • Pikët
   113
 • 29

  uj me gaz

  :)
  • Postime
   12,453
  • Rezultati i reagimit
   2,962
  • Pikët
   113
 • 28

  Akrepi

  Anëtar
  • Postime
   68,604
  • Rezultati i reagimit
   28,387
  • Pikët
   113
 • 27

  cool_shqype

  cun per s'mari From ne NYC
  • Postime
   48,983
  • Rezultati i reagimit
   20,765
  • Pikët
   113
 • 26

  Bad_Teacher

  V.I.P
  • Postime
   25,143
  • Rezultati i reagimit
   11,813
  • Pikët
   113
 • 25

  Cold_Girl

  🤍 From S'TE INTERESO
  • Postime
   6,829
  • Rezultati i reagimit
   5,996
  • Pikët
   113
 • Top