• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfarë keni gatuar apo ngrënë, mëngjes, drekë, darkë?

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
28,929
Pikët
113
Pyetje:
Cfare bime eshte kjo? Mua mu duk si caj mali, por s’ka te njejten shije.


943B47F1-F32B-4841-8550-CDBB12937357.jpeg
 

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
9,771
Pikët
113
M'u më ka vajtur mëndja për qepë të njoma....
Po gjeta do ha një tufë me bukë e kripë
 
Top