• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfarë keni gatuar apo ngrënë, mëngjes, drekë, darkë?

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
31,287
Pikët
113
Lexova rreshtin e pare dhe thashe me vete: edhe kurti paska ngaterruar teme. 😜
Meqenese ra fjala, mendoj qe se fundi njerezit kane prirje te shohin me shume foto e video gjellesh, se sa fytyra e veshje ne instagram apo fb.
 

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
13,868
Pikët
113
Tani haji vete fryhu. Une i mbylla hesapet me keto kumbullat. 😜
mua nuk me pelqejne fare i ha nruja. Por sa i pash me kujtuan ty prandaj i bera nje foto😁

Keni nevoj ju per pak thatri (si keto kumbullat e tharta) se jeni shume te embla nga natyra 😁 😁
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
31,287
Pikët
113
mua nuk me pelqejne fare i ha nruja. Por sa i pash me kujtuan ty prandaj i bera nje foto😁

Keni nevoj ju per pak thatri (si keto kumbullat e tharta) se jeni shume te embla nga natyra 😁 😁
Prape?? 😱
 

Bad_Teacher

V.I.P
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
22,737
Pikët
113
Hengra 2 empanadas tani. I solli njeri ketu ne pune, have no idea who’s he, lol po empanadas ishin delish. Me mielll misri I think 🤔
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
9,504
Pikët
113
Po sa shijon te hash mengjesin ne darke.
Qumeshtin pa e ngroh fare dhe 3 biskota.
 
Top