• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfarë keni gatuar, apo ngrënë sot, mëngjes, drekë ose darkë

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
56,601
Pikët
113
E vendosa, nuk po më haet darkë nga vapa, do ha pak bukë me djath dhe shalqir të ftohtë. 😜
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
24,510
Pikët
113
Besoj qe te gjithe kemi ne shtepi nje vazo me aloe vera. 😊

 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
24,510
Pikët
113
Po bej nje tarator per darke, meqenese ma kujtoi Robby me lart. 😊
 

SystemA

V.I.P
Banned
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,889
Pikët
113
Sot ka ne meny...
1-biftek nga kofshe PULE.

IMG_20200801_135538[1].jpg
Te shoqeruara me .....

IMG_20200801_135556[1].jpg

Dhe NEWS.

IMG_20200801_135723[1].jpg

Tashi do na falni qe skemi bo....pastrim per fun jave.

FAZITI per te TRETEN....Das Benediktiner Hell kommt mit schönem hellblau-weißem Etikett daher, auf der Vorderseite prangt recht klein der Mönch mit dem Humpen in der Hand. Im Antrunk überraschend suß, erfrischend, eine malzige Süße die sich komplett durchzieht.Wirkt etwas leicht, nicht wässrig, aber eben nicht vollmunding sondern extrem süffig. Leider etwas eindimensional, da nur die Süße zu schmecken ist, aber sehr lecker. Kann man gut mal 2-3 Flaschen von wegzischen bzw. nen ordentlichen Maßkrug von gönnen. 7/10 gibt es von mir.

Dhe JO nga une por nga................BerlinerBierBabo.

Qe te jemi me te QARTE.....VREJENI....se e keni dhe ne do jazika.


Qe do te thote....murgjit NUK kane qene budallenj.

DANKE.
 

Elissa

101 Dalmatians
Anëtar
Jun 9, 2020
Postime
937
Pikët
93
Me darke ha shume lehte nje Kos me pak mjalte kaq
 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
18,994
Pikët
113
3 lloj peshqish poqa dhe une Po si perfudim as 1cape nuk hengra. Me eshte pre oreksi. 5 pounds kam humb per 3-4 dite. 😌
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
37,476
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Why ?

Try this version it’s different and exactly in cases like this... kur te iken oreksi or u bored of food .
 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
40,140
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Top