• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfarë marke është celulari juaj?

Alkoma

Jezusi Shpeton
Anëtar
Jan 3, 2011
Postime
2,676
Pikët
48
Vendndodhja
Shqiperi
nuk e di se mu kujtu kot celulari duke pare oren dhe qenka goxha voneeee.

por marka e celularit tim eshte : MOTOROLA

Dhe c'fare marke i sugjeron shokut pasardhes ne postim?

Por te sugjeroj : Black barry-n
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,009
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: C'fare marke eshte celulari juaj?

kam nje sony ericsson z600 dhe po mbush plot 6 vjet i ziu telefon

me ka vajt mendja keq per iphon ose per htc njerin nga keto kam ne mendje te blej
 

Taku

Anëtar i ri
Anëtar
Dec 17, 2010
Postime
156
Pikët
0
Përgjigje e: C'fare marke eshte celulari juaj?

iPhone...
 

bomber

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 4, 2010
Postime
142
Pikët
0
Përgjigje e: C'fare marke eshte celulari juaj?

blackberry
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,465
Pikët
113
Përgjigje e: C'fare marke eshte celulari juaj?

Kam nji Samsung,Nokia dhe nje Motorola:D:)
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: C'fare marke eshte celulari juaj?

:O
ka vetem YES dhe NO...
 

ABORDAZH

into the wild
Anëtar
Dec 7, 2010
Postime
1,510
Pikët
48
Vendndodhja
kuturu
Përgjigje e: C'fare marke eshte celulari juaj?

kam ber nje koleksion
nokia 7500.nokia 5530, samsung i8910 dhe nje iphone 3G
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,891
Pikët
113
Përgjigje e: C'fare marke eshte celulari juaj?

Alkoma, Cfare pa apostrof!...
Une kam nokia te viteve 30 per vete:p
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,208
Pikët
113
Përgjigje e: C'fare marke eshte celulari juaj?

Iphone 3g dhe nje Samsung something mbrapa -boh-
 

iNa-BoBiNa

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
10
Pikët
0
Përgjigje e: C'fare marke eshte celulari juaj?

Samsung Smiley... me pelqen shume...
Meqe tema kerkon nje sygjerim, ate sygjeroj dhe une. Edhe Nokia E71 eshte fantastik :)
 

Urban

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 10, 2011
Postime
208
Pikët
0
Përgjigje e: C'fare marke eshte celulari juaj?

Nokia C3

I pershtatshem
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
598
Pikët
0
Përgjigje e: C'fare marke eshte celulari juaj?

Une per vete e kom t'jashtem celularin. Ka mrapa e ka t'shkrujtme 'Made in China'
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
995
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Çfarë marke është celulari juaj?

Me te drejte se elektronika argetuese prodhohen shume ne Taiwan nje ish koloni e Anglise,sot pjese e R P Kines.
 

ABORDAZH

into the wild
Anëtar
Dec 7, 2010
Postime
1,510
Pikët
48
Vendndodhja
kuturu
Përgjigje e: Çfarë marke është celulari juaj?

na ka ren ekonomia poshte, nuk po arrijme ti nderrojme :(
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Çfarë marke është celulari juaj?

Un tani per momentin perdori NOKIA E71

Ndersa ABORDAZH-it sygjyroj te mer NOKIA 3330 ....:p Akoma i ri eshte :p
 
Top