• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 42

  TerraN

  incognito From ANTAHKARANA
  • Postime
   2,036
  • Rezultati i reagimit
   199
  • Pikët
   63
 • 33

  Hello Kitty

  ❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
  • Postime
   10,615
  • Rezultati i reagimit
   1,183
  • Pikët
   113
 • 25

  Kulpra

  • Postime
   4,876
  • Rezultati i reagimit
   58
  • Pikët
   0
 • 19

  Leaf

  Super Moderator
  • Postime
   14,442
  • Rezultati i reagimit
   1,353
  • Pikët
   113
 • 19

  Akrepi

  Anëtar
  • Postime
   55,786
  • Rezultati i reagimit
   8,419
  • Pikët
   113
 • 17

  Gon!

  IllyrianMuslim
  • Postime
   6,554
  • Rezultati i reagimit
   79
  • Pikët
   48
 • 16

  Ragnar

  Real Madrid
  • Postime
   16,874
  • Rezultati i reagimit
   1,073
  • Pikët
   113
 • 13

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   51,384
  • Rezultati i reagimit
   2,967
  • Pikët
   113
 • 12

  4x4

  Anëtar i ri
  • Postime
   682
  • Rezultati i reagimit
   4
  • Pikët
   0
 • 12

  ana_gend

  V.I.P
  • Postime
   5,352
  • Rezultati i reagimit
   2,058
  • Pikët
   113
 • 12

  Zëu_s

  Hyllius From Kasmos (gjithkund)
  • Postime
   250
  • Rezultati i reagimit
   8
  • Pikët
   0
 • 11

  Zana

  🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱 From 🌑
  • Postime
   36,240
  • Rezultati i reagimit
   9,342
  • Pikët
   113
 • 11

  magnus

  V.I.P
  • Postime
   14,355
  • Rezultati i reagimit
   3,626
  • Pikët
   113
 • 10

  Hawk

  V.I.P
  • Postime
   7,610
  • Rezultati i reagimit
   834
  • Pikët
   113
 • 9

  drague

  me pushime
  • Postime
   26,722
  • Rezultati i reagimit
   3,296
  • Pikët
   113
 • 8

  unreal

  e38 fanatic
  • Postime
   1,150
  • Rezultati i reagimit
   23
  • Pikët
   0
 • 7

  cool_shqype

  cun per s'mari From ne NYC
  • Postime
   31,575
  • Rezultati i reagimit
   4,123
  • Pikët
   113
 • 7

  Rexhina

  V.I.P From Shangri-La
  • Postime
   39,834
  • Rezultati i reagimit
   8,714
  • Pikët
   113
 • 7

  Angelisa

  V.I.P
  • Postime
   17,611
  • Rezultati i reagimit
   1,440
  • Pikët
   113
 • 6

  Mr. E

  Anëtar i ri From Tirane
  • Postime
   3,710
  • Rezultati i reagimit
   46
  • Pikët
   0
 • 5

  bindi

  dolcinio From Ne bregdet
  • Postime
   1,884
  • Rezultati i reagimit
   23
  • Pikët
   38
 • 5

  kanina

  V.I.P
  • Postime
   15,687
  • Rezultati i reagimit
   2,240
  • Pikët
   113
 • 5

  Kurt

  ———>
  • Postime
   6,685
  • Rezultati i reagimit
   1,826
  • Pikët
   113
 • 4

  Loreal

  V.I.P
  • Postime
   5,756
  • Rezultati i reagimit
   105
  • Pikët
   63
 • 4

  thirsty

  V.I.P
  • Postime
   24,842
  • Rezultati i reagimit
   753
  • Pikët
   113
 • 3

  Mandi

  ஜ۩۞۩ஜ From
  • Postime
   8,810
  • Rezultati i reagimit
   3,135
  • Pikët
   113
 • 3

  shoku_tanku

  • Postime
   17,885
  • Rezultati i reagimit
   2,100
  • Pikët
   113
 • 3

  Fehmikaciu

  Saratoga... From Prishtinë
  • Postime
   6,363
  • Rezultati i reagimit
   91
  • Pikët
   0
 • 3

  Fshatari

  No vip
  • Postime
   8,564
  • Rezultati i reagimit
   1,423
  • Pikët
   113
 • 3

  Εmilη

  ~summer~
  • Postime
   837
  • Rezultati i reagimit
   8
  • Pikët
   0
 • 2

  Meri

  • Postime
   13,627
  • Rezultati i reagimit
   2,685
  • Pikët
   113
 • 2

  Jolene

  • Postime
   18,951
  • Rezultati i reagimit
   4,836
  • Pikët
   113
 • 2

  SERAFIM DILO

  Anti Busavata
  • Postime
   9,581
  • Rezultati i reagimit
   74
  • Pikët
   48
 • 2

  Samiu

  V.I.P
  • Postime
   6,350
  • Rezultati i reagimit
   93
  • Pikët
   48
 • 2

  YOKO

  V.I.P
  • Postime
   23,751
  • Rezultati i reagimit
   6,898
  • Pikët
   113
 • 2

  derjansi

  V.I.P
  • Postime
   5,411
  • Rezultati i reagimit
   87
  • Pikët
   48
 • 2

  CERMENIKASI

  V.I.P
  • Postime
   1,645
  • Rezultati i reagimit
   72
  • Pikët
   48
 • 2

  Sopoti

  V.I.P
  • Postime
   11,121
  • Rezultati i reagimit
   157
  • Pikët
   63
 • 2

  *ARiel*

  Tip i qetë From Planet earth
  • Postime
   7,610
  • Rezultati i reagimit
   2,901
  • Pikët
   113
 • 2

  Elian70

  Photoshop From Vlorë
  • Postime
   8,655
  • Rezultati i reagimit
   110
  • Pikët
   0
 • 2

  Damastion

  V.I.P
  • Postime
   2,207
  • Rezultati i reagimit
   45
  • Pikët
   48
 • 1

  engel

  V.I.P
  • Postime
   1,787
  • Rezultati i reagimit
   36
  • Pikët
   48
 • 1

  Regina

  Super Moderator
  • Postime
   2,596
  • Rezultati i reagimit
   210
  • Pikët
   63
 • 1

  PuffetiNa

  MbetiTeThemiNaIshteNjeher From N'tok t'bukes
  • Postime
   12,992
  • Rezultati i reagimit
   3,594
  • Pikët
   113
 • 1

  e panjohura

  Super Moderator From Atje ku më le!
  • Postime
   7,299
  • Rezultati i reagimit
   363
  • Pikët
   83
 • 1

  baaroar

  "<(@)>"
  • Postime
   421
  • Rezultati i reagimit
   22
  • Pikët
   0
 • 1

  Alkoma

  Jezusi Shpeton From Shqiperi
  • Postime
   2,687
  • Rezultati i reagimit
   44
  • Pikët
   48
 • 1

  atrevido

  edamus bibamus gaudeamus
  • Postime
   3,111
  • Rezultati i reagimit
   63
  • Pikët
   0
 • 1

  Poeti

  Anëtar i ri From Ferizaj-Kosovë
  • Postime
   4,539
  • Rezultati i reagimit
   27
  • Pikët
   0
 • 1

  BlueRose

  Audere semper
  • Postime
   6,357
  • Rezultati i reagimit
   1,015
  • Pikët
   113
 • Top