• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfarë PC-je keni ?

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
un e kam pentium 3 ne kohen e Xhaxhit po i mire eshte :)

po me u blloku dicka me take i vin mend ..:p
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,964
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Cfar PC-je keni ....?

windows 7

Ne baze ka nje procesor amd quad core 2,6 ghz

Karta grafike çka , ati radeon 5400

Pc i formuar me pjese jo i blere komplet .
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,519
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: Cfar PC-je keni ....?

Windows 7
Toshiba , ato gjerat e tjera si di dhe aq ...
Mire qe di ta hap dhe mbyll lol
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,678
Pikët
113
Përgjigje e: Çfarë PC-je keni ?

windows 6 perdor un :p
 
Top