• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfarë po bëni në këtë moment?

Status
Temë e mbyllur.

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
57,965
Pikët
113
Meqë temën që hapi Xhina e arrestuan. 🤣

Unë do pi një çaj mali të nxehtë tani, me lejmën sigurisht. 😜
 

Linda

❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
6,437
Pikët
113
Për momentin☕🍪 sa të na hapen sytë😁
 
Status
Temë e mbyllur.
Top