• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfarë po bëni në këtë moment?

Status
Temë e mbyllur.

Delirium Mind

Ne endrrat e mia djelli me ngroh faqet
Anëtar
Sep 1, 2013
Postime
3,791
Pikët
113
Vendndodhja
Candy Mountain 🍭
Donna,non ti acconenti mai!
Ua si fole fiks si shoqja ime e ngusht 🤣

Vec se ajo ka ndryshu muzik dhe me flet gjys shqip gjys italisht dhe ma bon:
Donna, mos mendo. (Ne kuptimin qe mos e rruj hic fare) 🤣

Pse ti pershembull, kenaqesh me pak? Kenaqesh dhe mbushesh me gjysem emocione? Shiun e ke qef kur te lag njecik bluzen apo kur te ben qull dhe te duken te gjitha format dhe ecen rruges sikur je duke bo sfilat si Miss bluzja e lagur?
🤣🤣🤣🤣🤣
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
21,479
Pikët
113
Ua si fole fiks si shoqja ime e ngusht 🤣

Vec se ajo ka ndryshu muzik dhe me flet gjys shqip gjys italisht dhe ma bon:
Donna, mos mendo. (Ne kuptimin qe mos e rruj hic fare) 🤣

Pse ti pershembull, kenaqesh me pak? Kenaqesh dhe mbushesh me gjysem emocione? Shiun e ke qef kur te lag njecik bluzen apo kur te ben qull dhe te duken te gjitha format dhe ecen rruges sikur je duke bo sfilat si Miss bluzja e lagur?
🤣🤣🤣🤣🤣
Shiun e kam qef kur kam cader me vete 😆
 

murik

peace and love
Anëtar
Jul 28, 2015
Postime
7,427
Pikët
113
Vendndodhja
philadelphia
Sa futa ne furre nje buke misri me arra ullinj fara kungulli dhe djathe te bardhe. Sa te shkrihet edhe pak gjeli i detit e te merem me ate pastaj. Pushim ketu eshte Thanksgiving.
 

Stelar

white light
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
41,761
Pikët
113
Sa futa ne furre nje buke misri me arra ullinj fara kungulli dhe djathe te bardhe. Sa te shkrihet edhe pak gjeli i detit e te merem me ate pastaj. Pushim ketu eshte Thanksgiving.
sill foto kur te behet :)

ps: po pi nje kafe
 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
56,118
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Sa futa ne furre nje buke misri me arra ullinj fara kungulli dhe djathe te bardhe. Sa te shkrihet edhe pak gjeli i detit e te merem me ate pastaj. Pushim ketu eshte Thanksgiving.
Kam kohe qe skam ngren buke misri. Ju befsh mire.

Po pi kafe…do filloj pastrimet edhe njecike
 
Status
Temë e mbyllur.
Top