• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfarë po beni ne këtë moment?

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
53,126
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Vura enet per te lare, mbarrova supen..tani do palos disa rroba se me kan mbetur vec 40 min sa te marr vajzat nga shkollat e tyre :p…mezi pres te jen ne te njejten shkolle 🤪
 

Stelar

white light
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
37,825
Pikët
113
Sa inat qe kan ven “k” dhe “l” afer😡…njehere po shkruaja qe po ecja rruges dhe se pash gjitonin me ka”f”en ne dore kur me tha miremengjes dhe u tremba..por ngatrova “f” me r’n 😩🤦‍♀️ E pa angie dhe po mekej lol
ne shqiperi nje mbesa e nje komshies ne vend te l thonte r
e ngacmojn ca femij i thone
shiko shiko kaliii
ajo thot uaaa ka(r)iiii

``fumato``
 
Top