• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfarë po ndodh me këngën “Pom Pëlqen”?

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa

Siç duket këngëtarja Dafina Zeqiri së bashku me Ledrin janë penduar për lansimin e parakohëshëm të projektit të tyre “Pom Pëlqen”.
Faqja BABA Records në Facebook citon Dafinën duke thënë se versioni të cilin mund ta dëgjoni mëposhtë i këngës “Pom Pëlqen” nuk është origjinali, ndërsa u bëri thirrje fansave për durim pasi që së shpejti lansohet dhe klipi i këngës në fjalë.

Nëse shohim deklaratën e Dafinës, mund të konstatojmë se kemi të bëjmë me rrjedhje të kësaj kënge, mirëpo spekulohet se pasi nuk është pëlqyer nga fansat e tyre kënga “Pom Pëlqen”, kanë vendosur që të bëjnë ndryshime në të.

Vetë kënga në fjalë është larguar nga YouTube për shkak të së drejtës autoriale që mban KuBin Production.
 
Top