• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfarë profesioni keni ?

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
600
Pikët
0
Përgjigje e: ca profesjoni keni

Forumist i pushuar nga puna.
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
600
Pikët
0
Përgjigje e: ca profesjoni keni

Jo po krruheni me pushtetin po deshet. E ha shpullen sa hap e myll syte. :D
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,114
Pikët
113
Përgjigje e: ca profesjoni keni

allooooo.............

allo gjermaniiiiiiaaaaaa lali ti jeeeeeeeeeee...:p
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
600
Pikët
0
Përgjigje e: ca profesjoni keni

Ncuq, nuk jam Deda! :D

Profesjoni im eshte Ekzekutiv Shteror. :D
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,089
Pikët
113
Përgjigje e: ca profesjoni keni

Punoj ne poste:D:D

Ngjis pullat,ke zarfat:D:D:D:D:D:D:D
 
Top