• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfarë vlerësoni më shumë tek partneri/ia?

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
ju te dashuruarit apo te martuarit??????
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Përgjigje e: Cfare vleresoni me shume tek partneri???

ne seksdashesit vlersojm shum syte,zerin dhe gadishmerin per mardhenie sa her qe kemi deshir ne
 

kukulla

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
102
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Re: Cfare vleresoni me shume tek partneri???

vlersoj sinqeritetin se per te tjerat eshte king mbret
 

TIRONSJA

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 31, 2010
Postime
43
Pikët
0
Vendndodhja
Honelulu
Përgjigje e: Cfare vleresoni me shume tek partneri???

vleresoj zgjuarsine e tij dhe tme respektoj
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Cfare vleresoni me shume tek partneri???

vlersoj embelsiren ledhet qe me ben dashurin qe m jep,dhe menyra e te trajtuarit ndaj meje..
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Cfare vleresoni me shume tek partneri???

sinqeritetin dhe rrespektin!! tjerat jane me rradhe ;) ndryshe skam pse te jem e dashuruar...njeri me karakter te forte !! kiss
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Cfare vleresoni me shume tek partneri???

Aris, sa mire do beje nese do ta vendosje partneri/ia, se keshtu keqkuptohemi. Kjo teme ne kete menyre vlen vetem per gjinin femerore lol :D

Sinqeritetin, dashurin, respektin, vleresimin.
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Cfare vleresoni me shume tek partneri???

te jete korrekte me mua :)
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Titulli: Cfare vleresoni me shume tek partneri???

cold fusin, zere se ekam ber hec jepi drejtim.
 

kukulla

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
102
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Re: Cfare vleresoni me shume tek partneri???

te jete i sinqert me mua ashtu si dua te jem dhe un me te
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Cfare vleresoni me shume tek partneri???

Sinqeritetin dhe zgjuarsin
 

Diellza

Super Anëtar
Anëtar
Jan 20, 2010
Postime
213
Pikët
28
Përgjigje e: Çfarë vlerësoni më shumë tek partneri/ia?

Kam dit me zgjedh!

Respektin, mirekuptimin, sinqeritetin dhe miresjelljen qe ka me mua. Mos harroni qe çdo gja asht reciproke veç.
 
Top