• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfar është dashuria?

Status
Temë e mbyllur.

iDeA

DiNaMiKe
Staff member
Anëtar
Nov 20, 2011
Postime
2,517
Pikët
113
Vendndodhja
BLITZKRIEG
Al - go - rithm

Algoritmi tij deshtoi ! :)

Nderkohe qe me dergon video ndersa kthehet ne shtepi.
Me pelqen kur menjanojm pak krenarin, forcen qe kemi - dhe me urteson.
Bindem qe jam versioni femer ❤
Me pelqen qe me lejon te zgjedh SHQIP😇
Gjithsesi ndihem kaq e pushtuar saqe eshte e vetmja gje qe me ben te lumtur eshte nje veprim i thjesht te kthej FAQE .
Ndersa jam pafjale.
Dhe fjale ka shume.

Por kjo eshte thjesht PAQE.


 
Last edited:

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
5,577
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton
Ajo ndjesia qe kur je me te, duket sikur gjithe boten ke. Kurse kur nuk je me te, dhe gjithe boten te kesh, te duket sikur ske asgje.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top