• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çfare ju ka bërë për të qeshur?

Viking

*𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
12,420
Rezultati i reagimit
1,268
Pikët
113
Location
ᛖᛞᛗᛟᚾᛞ
Duket per te qeshur , por ky eshte nje skenar si t'i besh njerezit te fillojne te perleshen dhe te filloje anarkia ! Humor i zi.

P.S. @Viking , nuk ka te beje postimi me ty.Por imagjino qe kjo te filloje te ndodhe vertet.
Ku ishte pjesa qe nuk kuptove ti qe thua po sikur te ndodhi me vertet a e shef ti si jan raftet bosh ore ????
 

lonely_lion

be your self, all others are taken !
Anëtar
Jul 4, 2015
Postime
5,839
Rezultati i reagimit
354
Pikët
83
Ktu hyn ajo shprehja Shqiptare nom "Nje here qe bo dasem jevgu cahet darja" -qesh-
E di.... m'u kujtua ajo. Njonit po i digjej mjekra dhe ai tjetri me nje kove plot me uje ne dore i thoshte: Shoku . A mund te ndez cigaren tek mjekra jote?
 

lonely_lion

be your self, all others are taken !
Anëtar
Jul 4, 2015
Postime
5,839
Rezultati i reagimit
354
Pikët
83
Ku ishte pjesa qe nuk kuptove ti qe thua po sikur te ndodhi me vertet a e shef ti si jan raftet bosh ore ????
Nuk bo vaki o burre qe te jene bosh. Mos eshte fake news !!! Se ke lagja ime jane plot raftet ne supermarket. Te githe supermarketet. Nuk e di nga lagja jote. Apo eshte video e jashtme kjo ? Tani po e kuptoj pse E.Hoxha thoshte pse vuajne robt per buke dhe flene poshte urave ne shtetet e jashtme 😜😜😜😜😜 , tek Vellime te Zgjedhura , vepra Nr.34 . E mbarova se lexuari dje. Doja t'a ktheja ne bibloteken e forumit, qe t'a lexonin te tjeret, por nuk dal dot se ka karantinim.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
8,067
Rezultati i reagimit
1,329
Pikët
113
il mio fidanzato dorme in casa sua. Io dormo con il cane...:D
 
Top