• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çifti Angelina dhe Brad hyjnë në botën e modës

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Angelina Jolie e Brad Pitt do të hedhin në treg një linjë veshjesh për fëmijë. Lajmin e bën të ditur “Mail on Sunday”.


Çifti më i përfolur i Hollywoodit do të hyjë kështu në botën e modës. Në rolin e stilistëve Brad dhe Angie mund të përfitojnë miliona dollarë.

Projekti parashikon që dy aktorët të krijojnë një koleksion veshjesh për më të vegjlit duke u frymëzuar nga mënyra e të veshurit që bëjnë Maddox, Shiloh, Pax dhe Zahara.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top