• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çili me të njëjtin fustan edh për Shën Valentin

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Duket e habitshme në fakt, por është më se e vërtetë.


Çiljeta Xhilaga, këngëtarja seksi që gjithmonë është dalluar për shijen në zgjedhjen e veshjeve dhe kujdesin që ato të mos jenë asnjëherë të përsëritura kohët e fundit, është tërhequr nga një fiksim.

Fustani portokalli i markës “Cavalli” duket se i ka hyrë shumë në zemër Çilit, për këtë arsye ajo dhe nuk po e heq dot nga trupi.

Nuk e dimë në ky fiksim ka ardhur për shkak të çmimit të konsiderueshëm të fustanit (800 euro), apo për ndonjë arsye tjetër…

Nëse do t’i mëshojmë argumentit “çmim”, ky nuk është edhe shumë i besueshëm pasi në garderobën e Çili Xhilagës ka veshje edhe më të shtrenjta, prandaj vetvetiu na lind pyetja: “Mosvallë Çili është supersticioze, mos ndoshta ky fustan është fatsjellës për të?”/BLUETOOTH/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top