• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çiljeta mban fjalim si Berisha

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Një koncert festiv i mazhorancës përballë protestave të opozitës kanë sjellë sot një ciljeta ndryshe.


E veshur me blu, me dekolte serioze, Çili në vend të kryeministrit Berisha ka hapur koncertin me një fjalim plot nota politike. Të rrojë Shqipëria Demokratike, Europiane, rroftë Partia Demokratie.

Të festojme të gjithë për Shqipërinë në NATO e së shpejti në BE”, ishin fjalët e Çilit përpara pjesmarrësve në sheshin “Nënë Tereza”.

Ajo që të impresiononte së pari ishte bluja e fustanit të Çiljetes dhe modeli serioz, si kurrë ndonjëherë që përkonte me modelin alla Merilin Monro.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top