• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çiljeta nuk heq dorë nga duhani

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ajo nuk është shquar si një duhanpirëse, e madje kur e pamë në këtë foto, u çuditëm pak. Jo vetëm që e pi, por edhe pozon me kënaqësi sikurse edhe duket.

Thuhet se e ka nisur qysh kur iu fut rrugës së politikës. Komentet dhe kritikat e njerëzve e kanë çuar atë drejt duhanit. Disa të tjerë thonë që e kanë këshilluar ta pijë se kështu duket më e pjekur. Por as njëra, as tjetra në fakt nuk mendojmë se qëndron.

Kështu që urojmë që Çili thjesht të ketë ndezur një cigare për qejf dhe të besojë dhe ajo tek slogani “Duhani dëmton shëndetin”!Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top