• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çiljeta Xhilaga ndryshonë gjithë garderobën

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Bërja pjesë e politikës duket se po i kushton jo pak këngëtares Çiljeta Xhilaga. Së pari, i është dashur të ndryshojë gjithë garderobën.


Dhe ja, në mitingun e Partisë Demokratike me rastin e 20-vjetorit të hapjes së ambasadave, Çili është shfaqur me një fustan të zi të mbyllur, kopsat e të cilit nuk lejonin të shihje asgjë nga dekolteja e saj, shtuar kësaj edhe mëngë të gjata.

Mjaft serioze, por kjo nuk është Çili.Çili, të gjithë të duan siç je, jo ndryshe!Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top