• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çiljeta Xhilaga: Për 2011-ën, dua binjakë

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113

Për Çilin tonë, 2010 ka rezultuar një vit i hatashëm. Angazhimi i saj në strukturat e brendshme të PD-së ka qenë një arritje shumë e madhe për këngëtaren.Veç saj, shumë këngë, koncerte dhe një dashuri e madhe e gjetur gjatë këtij viti. Nga 2011 thotë Çili: “Pres të bëj binjakë”, duke na dhënë në këtë mënyrë një lajm shumë të bukur.
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Çiljeta Xhilaga: Për 2011-ën, dua binjakë

hahahh


lol he se a pak nuk ka kjo me ke do i beje binjaket ...:p
 
Top