• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çka ofron Tuna po të zgjidhej presidente e Kosovës

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


Pavarësisht faktit se artistët e estradës janë të angazhuar në profesionin e tyre, ata ndikohen edhe nga zhvillimet politike.

Kështu, këngëtarja nga Maqedonia, Altuna Sejdiu, e cila tashti është nuse e Prishtinës, ka menduar të bëjë një zgjidhje për situatën politike në Kosove, pas dorëheqjes së presidentit Sejdiu.

Tuna ka shpallur kandidaturën e saj për president dhe nëpërmjet faqes se saj në Facebook para pak ditësh iu ka prezantuar fansave të saj premtimet e fushatës presidenciale.

Këngëtarja ka treguar se cilat do të ishin ndryshimet që ajo do të sillte sikur të vinte në pushtet.

Tuna, seriozisht apo jo, i kishte kushtuar shumë kohë këtij plani presidencial, i cili përbëhet nga 14 pika!

Plani i publikuar nga 'SH2' fillon kështu: ''Unë Tuna, sot publikoj programin tim për të konkurruar si presidente e shtetit të Kosovës. Nëse votoni për mua, qytetarëve do t’u ofroj këto kënaqësi:

1) Ligjin mos me punësu gazetarë jokompetentë dhe gazetarë që shkallën e inteligjencës mundesh me ua mat me shkallë të Rihterit!

2) Mi ndjek penalisht, nëse publikojnë nëpër media llafe t’kanagjegjave.
...
11) Me i legalizu shtëpitë publike, pasi që osht në favor të popullatës në krejt mënyrat. Me aktin e legalizimit bijn çmimet edhe osht e kapshme për secilin idiot me pagu. Në këtë mënyrë i hjeket nervoza, frustracionet, jon ma t'respektueshëm, ulet numri i dhunimeve, flejn ma mirë!

Këto janë disa nga ndryshimet që do t’i bënte Tuna, ndersa në një tjetër pikë këngëtarja do të legalizonte marihuanën.

Gjithsesi, ky është edhe një ironizim nga ana e Tunës , e cila gjatë javës së kaluar ironizoi edhe gazetarët, të cilët shkruajnë të pavërteta për të, pas titujve të fundit që e pandehnin Tunën si lesbike.
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Çka ofron Tuna po të zgjidhej presidente e Kosovës

Po te zgjithet kjo Tuna Presidente se paku na kendon pa te holla,lol
 

Disturbed

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 20, 2010
Postime
109
Pikët
0
Vendndodhja
Kosovë
Përgjigje e: Çka ofron Tuna po të zgjidhej presidente e Kosovës

....Tema eshte shum palidhje , sa qe as qe ja vlen te mirren llafet e tunes parasysh....

P.S. Tuna osht vetem per B-J.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,825
Pikët
113
Përgjigje e: Çka ofron Tuna po të zgjidhej presidente e Kosovës

....Tema eshte shum palidhje , sa qe as qe ja vlen te mirren llafet e tunes parasysh....

P.S. Tuna osht vetem per B-J.
I forte je Shqipe -qesh--qesh-``16``
Blowjobs``14``
 

bindi

dolcinio
Anëtar
Sep 24, 2010
Postime
1,884
Pikët
38
Vendndodhja
Ne bregdet
Përgjigje e: Çka ofron Tuna po të zgjidhej presidente e Kosovës

perveç se per t,ia tundur ,nuk ia vlen per tjeter...
 

drague

V.I.P
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
32,224
Pikët
113
Përgjigje e: Çka ofron Tuna po të zgjidhej presidente e Kosovës

Tuna afron gjithshka.``love``
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,825
Pikët
113
Përgjigje e: Çka ofron Tuna po të zgjidhej presidente e Kosovës

Usa1,Hard,SystemA,bindi dhe dragon .
Cfar mendoni ju femrat,per tunxhen..
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Çka ofron Tuna po të zgjidhej presidente e Kosovës

hahahahahahahaha lool tunxhen haha
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Çka ofron Tuna po të zgjidhej presidente e Kosovës

i paskan ik mizat dhe tunes :pp
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Çka ofron Tuna po të zgjidhej presidente e Kosovës

ca dmth stomi ? :eek:
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Çka ofron Tuna po të zgjidhej presidente e Kosovës

ahaaaaaaa Po Po Jo :D :p Po boj sikur e mora vesh lool
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Çka ofron Tuna po të zgjidhej presidente e Kosovës

po se skom pun tjeter :p lool
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Çka ofron Tuna po të zgjidhej presidente e Kosovës

Një idiote e vetëdeklaruar më shumë në mesin e shumë injorantëve që vetëquhen muzikant.

Dori, barikadë ka dashurë të thojë në gjuhën Kuksiane (stomi), :p
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Çka ofron Tuna po të zgjidhej presidente e Kosovës

une se njof fare kete :p vetem nga leximet ketu..kaq mjafton me duket :D
 
Top