• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Çudirat shqiptare në Facebook

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Janë të vërteta dhe ndodhen ose ndodhin kudo në Shqipëri. “Cudira shqiptare”, kështu quhet adresa në një prej rrjeteve sociale më të përdorura Facebook që publikon imazhe sa për të qeshur aq dhe për të qarë. Shikoni çuditë që rrallë se ndodhin në ndonjë vend tjetër.
 

KaMi

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
3
Pikët
0
Vendndodhja
Nippon
Përgjigje e: Çudirat shqiptare në Facebook

LMAO! Se kisha pa nej her kyt fenomen, rrac aliensh jena lol
 

PaToSaRaK

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 13, 2010
Postime
19
Pikët
0
Vendndodhja
Greqi
Përgjigje e: Çudirat shqiptare në Facebook

Ca nuk do na shohin Syte :D
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,586
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Çudirat shqiptare në Facebook

E mir mir , shqiptari eshte specie e rall lol
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Çudirat shqiptare në Facebook

me njerez natyral se jemi ska mo :)) na punon truri ne çdo lloje situate :d
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Çudirat shqiptare në Facebook

Looooooooooooool ca o kjo gjo kshu me, omg sa kena perparu :D
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Çudirat shqiptare në Facebook

po kjo cka eshte aman se nuk po i bi ne fije ....:O:O
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Çudirat shqiptare në Facebook

Dush natyral looooooooooooooool
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,753
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Çudirat shqiptare në Facebook

ndoshta nuk asht Shqiptar ...
 
Top