• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

‘Elita 5’ pa koncerte, këndon karaokeve

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ata janë me siguri një ndër grupet më të njohura në të gjitha trevat shqipfolëse. I kemi parë përgjatë gjithë verës në turin koncertor të Partisë Demokratike, me rastin e fushatës elektorale, gjatë së cilës kanë bërë jo pak fansa.


Pas suksesit të arritur në çdo qytet ku shkeli, lideri i grupit tetovar “Elita 5” është parë në një nga karaoket e kryeqytetit shqiptar, Tiranës, ndërsa performonte këngë të grupit të tij.

Nuk e kemi shumë të qartë arsyen e kësaj vizite të liderit të tyre, këngëtarit Arif Ziberi, apo mos ndoshta ofertat për koncerte kanë filluar të pakësohen?! Ajo që mund të themi me siguri, është se Arifi është duke e ushtruar zërin mirë për çdo rast! (Bluetooth)Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top