• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

“Asgjë sikur dielli”, së shpejti me videoklip

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Jemi në një fazë të përgatitjeve të plota, të provave, kompozimeve të këngëve të reja, të planifikimit të videoklipit e koncerteve.


Pra, një punë e madhe përgatitore për sezonin e ri, dhe vazhdimin e punës në ritmin e plotë të bendit ‘Asgjë sikur dielli.

E kënga e parë që do ta publikojmë quhet ‘Unë, ti dhe ajo’, dhe do të publikohet si singel së bashku me klipin, besoj në fund të shtatorit”, ka thënë për Infopress bateristi Fatos Berisha.

Sa i përket largimit të Albanit, tashmë ish-vokalistit të bendit, Berisha thotë se ai është larguar me vetë dëshirë për të vazhduar solo-karrierën, ndërkohë që nuk ka arsye që marrëdhëniet mes tyre të ndryshojnë.

Ne i kemi dëshiruar fat dhe suksese në karrierën e solo këngëtarit”, është shprehur ai.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top