• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

“Belle Air” drejt falimentit, pezullon fluturimet

ODEON

.
Anëtar
Apr 12, 2014
Postime
6,316
Pikët
0
Përgjigje e: “Belle Air” drejt falimentit, pezullon fluturimet

E çthua e te keqen, pa mi jep pak çmimet e britishit, qe te thyente koken, vetem po ti prenotoje nje vit perpara ishin sa te belle air. Pak me te sinqerte he te keqen se nuk shes bileta as kam punuar per bell air.

Shume shoke te mi kane qene stuart ne ate kompani dhe me thone te vertetat, i besoj se i kam shoke per koke.
 

ODEON

.
Anëtar
Apr 12, 2014
Postime
6,316
Pikët
0
Përgjigje e: “Belle Air” drejt falimentit, pezullon fluturimet

Double check
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
36,261
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Përgjigje e: “Belle Air” drejt falimentit, pezullon fluturimet

Une po flas nga ktej ku fluturoj une ...shume pak ndryshim kane pasur ... pra pune £ 50 me lire....
 

Jolene

🌫
Staff member
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,970
Pikët
113
Vendndodhja
Aty ku jane kujtimet e vjetra e t’presin t’rejat!
Përgjigje e: “Belle Air” drejt falimentit, pezullon fluturimet

Belle air ishte si ishte por biletat me te ulta nuk kishe ku i gjeje, qajeni tani dhe paguani dyfishin e asaj qe paguanit me pare, cfare dyfishi them dhe une trefishi.
Sdo e qajme po do I biem tranzit tani e tutje :d

Ps: Zan ne vere shkonte £150 ose me shume diferenca.
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
36,261
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Përgjigje e: “Belle Air” drejt falimentit, pezullon fluturimet

Ajo shkon per te gjitha linjat.... ne ate sezon. Gjithsesi mua s'me ka rastis ti shoh me £ 150 difference.... gjithmone tek £50 max £ 60 varet.... por jo sa thote ky Dyfish/Trefish :S
 

Elushe

~*~loved~*~
Anëtar
Aug 20, 2012
Postime
5,048
Pikët
113
Përgjigje e: “Belle Air” drejt falimentit, pezullon fluturimet

Sdo e qajme po do I biem tranzit tani e tutje :d

Ps: Zan ne vere shkonte £150 ose me shume diferenca.
Po edhe keto udhetimet transit te nxijne jeten! Po s'i pe me kujdes bie te presesh nga 14-15 ore :((
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
36,261
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Përgjigje e: “Belle Air” drejt falimentit, pezullon fluturimet

E pra I kane nderruar ... para 2 vjetesh kane qene sh mire ...

Ps...na njoftoni nese del ndonje linje tjeter , ne qarkullim :S
 

kanina

V.I.P
Anëtar
Feb 2, 2011
Postime
15,687
Pikët
113
Përgjigje e: “Belle Air” drejt falimentit, pezullon fluturimet

Belle air ishte si ishte por biletat me te ulta nuk kishe ku i gjeje, qajeni tani dhe paguani dyfishin e asaj qe paguanit me pare, cfare dyfishi them dhe une trefishi.
Per linjat me italin biletat jane ulur shume. Psh tani gjen pa problem bileta 60-70€ pervec pastaj promocionet dhe ofertat qe i kam gjetur dhe me 35€. ndersa me bele air qe na thua ti edhe ne kohet me te mira skish bilet pa 100€ si minimum.

Per italin ndoshta ndikon fakti qe jane rreth tre kompani qe fluturojne drejte shqiperise keshtu qe ka konkurenc...sidomos pas falimentimit te belle air pasi ky i fundit kishte bere monopol dhe i vinte cmimet sipas qejfit.
 
Top