• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

“Clash Of The Titans” kryesojnë në box-office

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ribërja e filmit aksion “Clash Of The Titans” ka mposhtur rivalët për të marë kreun box-office amerikan.


Filmi, ku luajnë Sam Worthington, Liam Neeson dhe Ralph Fiennes debutoi me 61.4 milionë dollarë të fituara gjatë vikendit, dhe çon në 64.1 milionë fitimet e përgjithshme, pasi u shfaq edhe një ditë para vikendit, të enjten mbrëma.

Filmi i Tyler Perry, “Why Did I Get Married Too?” ka qenë i dyti në listë me 30.2 milionë dollarë të fituara nga shitja e tiketave, duke shënuar triumf për këngëtaren/aktoren Janet Jackson, e cila punoi në këtë komedi vetëm një ditë pas varrimit të vëllait të tij, Miachael Jackson.

Aventura e animuar “How to Train Your Dragon” ka zbritur nga kreu në pozitën e tretë me 29.2 milionë dollarë, ndërsa drama e re e Miley Cyrus, “The Last Song” ka debutuar në pozitën e katërt e 16.2 milionë. “Alice in Wonderland” po ashtu ka zbritur për tre pozita, nga e dyta në të pestën me 8.3 të fituara këtë vikend.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top