• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

“Grammy” më 1 dhjetor në kohën “prime time”

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Nominimet “Grammy” edhe një herë do të zbulohen në një kohë të kryeministrit, në kohën më të përshtatshme, atëherë kur shikueshmëria e kanalit televiziv është më e larta.


Kjo është bërë e mundur pas kërkesave të kompanisë që organizon ceremoninë, e cila nuk është ndarë e kënaqur me shikueshmërinë e dy viteve të kaluara të cilat kishin qenë më të dobëta në historinë e “Grammyit”.

Ndërkohë që ora në të cilën do të shfaqet kjo ngjarje do të jetë 22:00 në kanalin televiziv CBS.

Organizatorët kanë premtuar se do të jetë një natë e gjatë dhe e pasur me këngëtarë dhe artistë më të mëdhenj të kohës.

Ndërsa shumë kanale televizive kanë qenë në luftë që të kenë në transmetim këtë organizim, mirëpo CBS-ja ka qenë i vetmi kanal që ka siguruar kohën më reale të transmetimit. “Grammy” do të transmetohet live më 13 shkurt në CBS nga Los Angeles.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top