• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

“Lost” debate per mbylljen e serialit

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Me 23 maj, televizioni amerikan Abc mbyll sezonin e gjashte. Behet fjale per serialin e suksesshem “Lost” qe ka korrur nje sukses te madh edhe ne vendin tone.


Por a do kete vertete nje fund? Drejtuesit e kompanise Disney dhe ata te televizionit ABC po diskutojne mundesine e xhirimit te nje filmi qe mund t’u vendose kapakun mistereve qe fsheh ishulli ne Paqesor.

Kjo hipoteze kundershtohet nga producentet ekzekutive, Damon Lindelof dhe Carlton Cuse, te cilet kerkojne qe fundi te jete ai i pjeses finale qe do transmetohet ne 23 maj.

Zv/presidenti i marketingut ne Abc, Mike Benson shprehet se deshiron qe xhirimet te vazhdojne, por ne nje format te ndryshem. “Duam te bejme mbylljen me te diskutuar te historise se televizionit, ashtu sic ndodhi ne Seinfeld dhe MASH, ku njerezit bene gjithcka per te mos humbur fundin”, perfundon Benson./tch/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: “Lost” debate per mbylljen e serialit

eee dhe mua me humbi durimin ky film, Nuk mbaj mend a ka mbaru dhe si ka mbaru ?

Lost ( cka u humbet mos u gjet kurr ) :p
 
Top