• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

“Lost” ne formatin “Darka e fundit”

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Sezoni i shtate i serialit “Lost” qe do shfaqet ne SHBA duke filluar nga muaji shkurt, eshte paraprire nga nje foto ne formatin “Darka e fundit”, huazuar nga piktura e famshme e Leonardo Da Vincit.

Protagonistet e serialit qe ka terhequr vemendje te madhe ne mbare boten por edhe ne Shqiperi ne ekranin e Top Channel, jane vendosur ne nje tavoline duke pozuar per revisten amerikane “Us Weekly”. Por kjo foto ka ngjallur kureshtjen e madhe te fansave, te cilet po hamendesojne pozicionet e personazheve, duke i krahasuar me personazhet e Da Vincit.

Emri me i debatuar eshte ai i John Locke qe mban vendin e Krishtit dhe keshtu mendohet se ai eshte tradhetuar nga nje njeri i afert. Sayid eshte ulur ne karrigen e Judes, ndersa Claire nuk mungon edhe pse ne serial ajo eshte zhdukur.
 
Top