• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

“Lost” pritje e madhe për finalen

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Pas 6 vitesh plot emocione, saga e gjatë e të mbijetuarve në ishullin e humbur të Paqësorit, po i afrohet fundit.


Seria finale e serialit “Lost” me dy pjesët e fundit do shfaqet mbremjen e së dielës në SHBA. Më në fund do mësohet fati i Jack dhe Sawyer, Desmond e Locke. Por cfarë parashikon fundi? Versione të ndryshme po diskutohen në internet, madje në qarkullim janë hedhur edhe shume viruse të lidhura me emrin e serialit.

Numri i viruseve pritet që të trefishohet në natën finale, ndërsa të apasionuarit po presin me padurim për t’i dhënë fund ankthit të gjatë për fatin idhujve të tyre.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top