• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

“Shpija e Kosovës II” fillon në nëntor

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Organizatorët e reality-show “Shpija e Kosovës” kanë filluar përgatitjet për edicionin e dytë, që pritet të fillojë në fund të nëntorit.
Burime të Telegrafit bëjnë të ditur se përgatitjet për edicionin e dytë të 'Shpija e Kosovës' tanimë kanë filluar. Organizatorët janë duke bërë ndryshime të mëdha si në pamjen e “shtëpisë” ashtu edhe në përmbajtje, ndërsa edicioni i dytë do të ofrojë aktivitete aktraktive si për banorët që do të jenë brenda shtëpisë ashtu edhe për shikuesit. 'Shpija e Kosovës II' pritet të fillojë në fund të nëntorit të këtij viti, ndërsa audicionet do të fillojnë në shtator, ku konkurrojnë qytetarë nga vendi, gjitha trojet shqiptare dhe nga diaspora.

Ndryshe, edicioni i parë i reality-show “Shpija e Kosovës” ka përfunduar në fillim të këtij viti, ndërsa fitues i 24 mijë eurove është zgjedhur Fadil Dini
 
Top