• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

“Shtëpiaket e dëshpëruara”, Sheridan hedh në gjyq Cherry-n

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Një prej yjeve të serisë televizive “Shtëpiaket e dëshpëruara”, Nicolette Sheridan kërkon 20 milionë dollarë dëmshpërblim në një padi të ngritur ndaj krijuesit të serialit, Marc Cherry.
Aktorja pretendon se Cherry ka ushtruar dhunë duke e rrahur gjatë një zënke mes tyre.

Gjithcka pretendohet të ketë ndodhur kur Sheridan kishte kërkuar shpjegime në lidhje me disa detaje të skenarit.* Sheridan pas episodit është hequr nga seriali.

Ndërkohë zëdhënësi i Cherry nuk ka dashur të komentojë cështjen./tch/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top