• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

“The Last Exorcism” kalon në vend të parë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Pas më shumë se dy javësh, filmi “The Expendables” është larguar nga vendi i parë në arkën filmike. Filmi* i zhanrit horror “The Last Exorcism”, ka kaluar në vendin e parë, pas vetëm një dite kur kishte dalë në premierë.


Për vetëm 48 orë filmi ka* mbledhur në arkat e tij plot 15 milionë euro. Në ndërkohë, prodhimi i “Sony’t “Takers”, është pozicionuar në vendin e dytë këtë javë duke e lënë filmin* “The Expendables”, në vendin e tretë. Në këtë film luajnë aktorët Chris Brown, Matt Dillon dhe është një tregim dashurie dhe komik.

Ndërkohë që lista e filmave më të shikuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, vazhdohet me filmat si “Eat Pray Love” me aktoren Julia Roberts dhe ‘Vampires Suck”, “Lottery Ticket” dhe “Piranha”.

Sipas kritikës amerikane filmat të cilët po kryesojnë listat e filmave më të shikuar, janë shumica tregime horror, gjë që tregojnë kahen e kinematografisë së Hollywood-it.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
15,367
Pikët
113
Përgjigje e: “The Last Exorcism” kalon në vend të parë

Me pelqen shume kjo shprehje: Asnje nuk beson ne paranormal, por asnje nuk do te bleje a haunted house.
 
Top