• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

“The Town” kryeson në arkën filmike

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Filmi debutues i Ben Ben Affleck, si regjisor “The Town” është bërë të dielën filmi me përfitimet më të mëdha në Amerikën Veriore, duke grumbulluar në arkat filmike një shumë prej 23.8 milionë dollarësh brenda vetëm tri ditësh.


Filmi në të cilin Affleck edhe aktron, sipas distributorëve të “Warner Bross” pritej të hapte javën me një shumë prej 15 deri 20 milionë dollarë të fitimit.

Komedia e re “Easy A”, që flet për jetën e të rinjve në vitet e shkollës së mesme, ka zënë vendin e dytë, me një start solid prej 18.2 milionë dollarësh. I treti është horrori “Devil”, me 12.6 milionë dollarët zhgënjyes të arkëtuar deri tash.

Kampioni i javës së kaluar, “Resident Evil: Afterlife”, ka zënë pozitën e katërt me 10.1 milionë dollarë të arkëtuar, me fitimet totale prej 44 milionë dollarësh gjatë dhjetë ditëve të fundit.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top