• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

“Twilight” ka sjellë 1,76 miliardë përfitime

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Në dy vitet e fundit nga filmat dhe shfaqjet e dedikuara për vampirët kanë gjeneruar të ardhura për 7 miliardë dollarë.
Lajmin e ka bërë të ditur Hollywood Reporter.

Filmat kanë kontribuar me 3 miliardë. Ndërkohë që vetëm balada “Twilight” ka sjellë 1,76 miliardë nga shitja e biletave.

Nga librat janë fituar 1.6 miliardë, ndërsa nga shitja e telefilmave dhe DVD-ve 1.2 miliardë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top