• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

“Twilight”, kapitulli i fundit me dy pjesë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Është zyrtare, kapitulli i fundit i sagës së “Twilight” në kinema, do të jetë i ndarë në dy pjesë.


“Breaking Down”, libiri i fundit mbi historine e Bella dhe Edward i shkruar nga Stephenie Meyer, do të ndahet.

Kështu, pjesa e parë e filmit do të dalë në ekranin gjigand më 18 nëntor të 2011-ës, ndërsa e dyta në vitin 2012. Ndërkohë, më 30 qershor del kapitulli i tretë i sagës që mban titullin “Eclipse”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top