• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

“YouTube” – Do të shpërblejë mundin tuaj

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
“YouTube” – Do të shpërblejë mundin tuaj


Kompania e njohur për shpërndarje të materialeve vizuale në internet “YouTube”, ka vendosur t’u paguaj për punën tuaj. Nëse jeni autor i një materijali vizual (video), shpërndarja e kreacionit tuaj në internet nëpërmjet “YouTube”, do t’ju sjellë përfitime në të holla. Ky vendim nuk do të vlejë për materijalet e kopjuara nga emisionet e ndryshme televizive, këngët e gatshme, apo ndonjë tjetër material që merret dhe publikohet si i gatshëm.
Deri më tani këtë mundësi përfitimi e kanë patur vetëm disa kompani gjigande, që e përdornin këtë shërbim për qëllime promovuese.
Ideja jonë është që edhe njerëzve “të thjeshtë”, tu mundësohet një qasje e tillë që me anë të “YouTube Partner Program” ose “Individual Video Partnerships (IVP)”, materialet autentike, të kenë mundësi ti transmetojnë edhe me para, deklaron drejtori i menaxhmentit në YouTube, Hanter Bok
Të drejtat autoriale për këtë projekt, janë të garantuara.
 
Top