• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

♥¸.•*´Domethenia e emrit tuaj ne Gjuhen Angleze♥¸.•*´

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
A - You can be very quiet when you have something on your mind.
B - You are always cautious when it comes to meeting new people.
C - You definitely have a partier side in you, don't be shy to show it.
D - You have trouble trusting people.
E - You are a very exciting person.
F - Everyone loves you.
G - You have excellent ways of viewing people.
H - You are not judgmental.
I - You have a bad temper sometimes.
J - Jealously.
K - You like to try new things.
L - Love is a hard word for you to comprehend.
M - Success comes easily to you.
N - You like to work, but you always want a break.
O - You are very open-minded.
P - You have a lack of understanding people, you only focus on you.
Q - You are a hypocrite.
R - You are a social butterfly.
S - You are very close-minded.
T - You have an attitude, a big one.
U - You feel like you have to equal up to people's standards.
V - You are very verbal.
W - You like your privacy.
X - You never let people tell you what to do.
Y - You cause a lot of trouble.
Z - You're always fighting with someone
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: ♥¸.•*´Domethenia e emrit tuaj ne Gjuhen Angleze♥¸.•*´

E - Vous êtes une personne très excitant.
E - Ju jeni një person shumë emocionuese.
;))
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: ♥¸.•*´Domethenia e emrit tuaj ne Gjuhen Angleze♥¸.•*´

R - You are a social butterfly.
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: ♥¸.•*´Domethenia e emrit tuaj ne Gjuhen Angleze♥¸.•*´

-dora-D - You have trouble trusting people

ehhh :D
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: ♥¸.•*´Domethenia e emrit tuaj ne Gjuhen Angleze♥¸.•*´

hmmmmmmm sa qef :D rrofshin D ;)
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,195
Pikët
113
Përgjigje e: ♥¸.•*´Domethenia e emrit tuaj ne Gjuhen Angleze♥¸.•*´

Ashtu mir e ka ...fiks fare :d
 

malick

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 30, 2010
Postime
106
Pikët
0
Përgjigje e: ♥¸.•*´Domethenia e emrit tuaj ne Gjuhen Angleze♥¸.•*´

R - You are a social butterfly.


haha qenkam flutur un sipas ktyne inglizve, lesh lesh ate social e pranoj un kte tjetren jo:D
 

Saura

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 25, 2010
Postime
2,644
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: ♥¸.•*´Domethenia e emrit tuaj ne Gjuhen Angleze♥¸.•*´

Me thene te drejten ma shume emocionohem vete sa emocionoj te tjeret :p
Ne pergjithsi te tjereve ja ngrej qimet perpjete nga nervat :p
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: ♥¸.•*´Domethenia e emrit tuaj ne Gjuhen Angleze♥¸.•*´

Tani, ose kam unë probleme me shqipen, ose të gjithë e keni kuptuar mbrapsh.

Këtu thot, (Domethenia e emrit tuaj ne Gjuhen Angleze), pra që do shkruajm emrin me rendin alfabetik...!

Si p.sh:

T - You have an attitude, a big one.
A - You can be very quiet when you have something on your mind.
F - Everyone loves you.
I - You have a bad temper sometimes.
L - Love is a hard word for you to comprehend.

TAFIL

Dhe del një domethënie e plotë dhe jo gjysmake, vetëm me inicialet. :p
 

Jolene

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
19,100
Pikët
226
Vendndodhja
Aty ku jane kujtimet e vjetra e t’presin t’rejat!
Përgjigje e: ♥¸.•*´Domethenia e emrit tuaj ne Gjuhen Angleze♥¸.•*´

S -You are very close-minded.
A -You can be very quiet when you have something on your mind.
N -You have a bad temper sometimes.
I -You have a bad temper sometimes.
J -Jealously.
E -You are a very exciting person.

SANIJE

Kshu SubZ ?? :S
 

Apollyon

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 16, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
periferi
Përgjigje e: ♥¸.•*´Domethenia e emrit tuaj ne Gjuhen Angleze♥¸.•*´

V - You are very verbal
O - You are very open-minded
L - Love is a hard word for you to comprehend. ahahah
T - You have an attitude, a big one.
I - You have a bad temper sometimes.

Ajo e para ca esht? Verbal, se marr vesh o Anglia ma shpjegoni i cik, kto tjerat i kapish
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: ♥¸.•*´Domethenia e emrit tuaj ne Gjuhen Angleze♥¸.•*´

Je i gojës shumë. Kështu e ka thën :D
 
Top