• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

⚽🏆Euro 2020, faza e grupeve 🏆⚽

Status
Temë e mbyllur.

Prishtinasi

V.I.P
Anëtar
Feb 14, 2013
Postime
2,702
Pikët
113
Ndoshta fiton Zvicra...a Shaqiri zor se shenon,nuk me pelqen ky lojtar...ne ekipin e Zvicres me pelqen Rodrigezi
 

Jack

Welcome autumn ...
Banned
Anëtar
Sep 2, 2013
Postime
5,705
Pikët
113
Vendndodhja
Bayswater, London
Rodrigesi cop cop,me statistika shaqiri ka qene lojtari me i mire ne fushe dy ndeshjet e kaluara.
Te gjithe bejne habi me Shaqo Boxierin , Klop e stervit me te rinjte shumicen e rasteve , luan tek tuk ne kupe ose max 3 min e fundit ne kampionat , lind pyetja ku demtohet ky lojtar ?!
Shaqo rri ne Liverpool vetem per £ edhe bravo i qofte , ce do topin . 😀
 

Heshtje

V.I.P
Anëtar
Apr 7, 2020
Postime
3,395
Pikët
113
Per krenari duhet te fitoje Italia, sdq do luajne shumica e rezervave (e thashe me ze te ulet)
 

drague

V.I.P
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
32,003
Pikët
113
Cfare ndeshje do transmetojne sot? Gjermania vetem nji jepte
 

par

V.I.P
Anëtar
Oct 30, 2015
Postime
9,499
Pikët
113
Vendndodhja
Diku nëpër Shqipëri, lindur anës së Drinit të Zi.
Në ndeshjen e fundit në grup Hungaria sfidon kombëtaren e Gjermanisë.

Kjo e fundit ka kërkuar që “Allianz Arena” të ndriçohet me ngjyrat e flamurit të LGBT+ natën e ndeshjes, në formë proteste të një ligji të ri të Hungarisë, që ndalon dhënien e informacioneve për të rinjtë në lidhje me këtë orientim seksual.
@drague mos më thuaj që do jesh në stadium!!!!!!!
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
49,987
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Filloi… a jeni gati ppl 😍 hajt merrini birrat ne dore and enjoy . 😆

Goooooooooooo Italy Goooooooo . ♥♥
 
Status
Temë e mbyllur.
Top